Siirry suoraan sisältöön

Medialle

FIM on suomalainen varainhoitaja ja yksityispankki, joka tarjoaa sijoitus- ja varainhoitopalveluja 30 vuoden kokemuksella. Olemme osa S-Pankki-konsernin Varallisuudenhoitoliiketoimintaa.

FIMin viestintä tarjoaa median edustajille ajankohtaista tietoa FIMistä. Tästä osiosta löydät mediatiedotteiden lisäksi tärkeimmät yhteystiedot.

Oletko tutustunut jo FIM Näkökulma-uutiskirjeeseen?

Tilaa S-Pankin ja FIMin mediatiedotteet sähköpostiisi.

Asiantuntijat ja viestintä

Hanna Porkka
Johtaja,
Varallisuudenhoitoliiketoiminta
Twitter: @PorkkaHanna
hanna.porkka@fim.com
050 596 1150

      

Mika Leskinen
sijoitusjohtaja
Twitter: @mikapleskinen
mika.leskinen@fim.com
050 327 6985

      

Lippo Suominen
päästrategi
Twitter: @LippoSuominen
lippo.suominen@fim.com
050 327 6985

      

Juha Varis
FIM Fenno -rahaston salkunhoitaja
Twitter: @JuhaVaris
juha.varis@fim.com
040 751 0505

      

Teri Heilala
Johtaja,
Kiinteistöt ja vaihtoehtoiset sijoitukset
Twitter: @TeriHeilala
teri.heilala@fim.com
050 306 3622

      

Aleksi Moisio
viestintäpäällikkö
Twitter: @MoisioAleksi
aleksi.moisio@fim.com
040 840 4994